Kredi Kartı ile Kontör Yükle Bayimiz Olun || Bayi Girişi Güncel Haber Oku
Destek Hattı
0850 304 1 444
0212 438 67 45
Fax: 0212 709 13 99
resim
resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim
resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim
Haberler


          Bir müşterimiz kendi sitesinde bizim ile ilgili makale yayınlamıştır. Müşterimiz Sayın Mesut Zeytin Beye teşekkür ederiz. http://www.hayalcin.com Olumlu tepkileriniz ve yapılan yorumlar için teşekkür ederiz.

          Sitemiz Şikayet sitelerine sözlü ve yazılı cevap vermemektedir. Asılsız şikayetlere verilecek cevabımız yokturdur. Müşterilerimizin yaşayacağı veya yaşayabileceği tüm problemlerde email ve müşteri hizmeleri ile destek verilmektedir. Şirketimiz Güven Grup Teknoloji, 2007 yılından beri internet ortamında hizmet vermektedir. Kötü veya olumsuz referansı bulunmamaktadır.

          Türkiye' de bir ilk olarak hem 3Dsecure ve Ortak Ödeme Sayfası ile en güvenilir 2 ödeme modeli ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ödeme modellerinde müşterilerin güvenliğini en üst seviyede düşünülmektedir.

          Turkcell Narlı TL yükleme ile çok avantajlı yükleme yapabilirsiniz. Aylık Nar 100 ile 20TL karşılığında Tum Turkcell'liler ile konuşabiliceğiniz ve SMS'leşeceğiniz 100 TL yükleniyor. Aylık Nar 150 ile 30TL karşılığında Her yöne konuşma ve SMS'leşmek için 150 TL yüklenmektedir. Haftalık 50 Nar paketi ile 1 hafta boyunca Şebeke içi görüşme ve SMS'leşme için 10 TL karşılığında 50 TL yüklenmektedir. Her Yöne 50 Nar paketi ile bir hafta boyunca kullanım için 50 TL yüklenmektedir.

         " İnternetten artık kontör yüklemek çok kolay. " Başlıklı haber ile www.medyahayat.com adresinde haberimiz yapılmıştır. Olumlu tepkileriniz ve habere yapılan yorumlar için teşekkür ederiz.

         20/08/2012 tarihinde ulaştığımız üye sayısı 40.000'i aştı. Mobilyukle 40.000'den fazla üyeye ulaştı. Teşekkürler Türkiye. Türkiye'nin en güvenilir ve en güçlü portalı olarak, Mobil operatorlerin ürünlerini tek bir servis ile size sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha çok çalışacağız. Artık internetten kontör yüklemek çok kolay!!!

          Turkcell Ses Paketleri satış başlamıştır.

          Turkcell Narlı TL yüklemeleri başlamıştır. Zahmetsizce müşterilerinize nar kampanyalı ürünler yükleyebilirsiniz. Yüklemeler kampayalı olarak yüklenmektedir.

          Avea Bal Paketleri satışı başlamıştır. Bal paket 20 TL ve Bal paket 30 TL.

          Tl yükleme ve kontör yükleme servisimiz sizler için en güvenilir işlem satandartları yakalanmaya çalışılmaktadır. Mobilyukle güvenilir bir sitedir. 2010 yılından beri sizlere hizmet vererek bunu kanıtlamıştır. Google da bir çok site tl yükleme vaadi ile çıkıp insanların kişisel bilgilerini çalmaktadır. sitemiz hiç bir zaman 3D sms geleen numara, anne kızlık soyadı veya kart şişfresi sormamaktadır. Lütfen bu tarz sitelere itibar etmeyiniz.

         Mobilyukle tl yükleme servisimiz için gelen güzel ve olumlu tepkiler için teşekkürler Türkiye.

         Sosyal ağlarda beğenilen sayımız her geçen gün çoğalıyor. Profilimiz  www.facebook.com/Mobilyukle.guvengroup  her geçen gün beğenilen sayısı yükselmektedir. Twitter hesabımız için www.twitter.com/Mobilyukle tıklayınız.

         Turkcell Ses paketleri Her yöne 750 extra, Her yöne evim rahat paketleri satışları başlamıştır.

Kredi Kartı İle Kontör veya TL Yükleme
 

     Kredi Kartı İle Kontör veya TL Yükleme işlemlerimizi genelde bankamatiklerde veya Operatör bayilerinden gerçekleştiririz. İnternet ortamında kendimizi yormadan online olarak ve güvenli bir şekilde kontör yükleme sistemleri mevcuttur. İnternetten kredi kartı ile TL yükleme sitesi olan www.kredikartiiletlyukle.web.tr güvenle yapabilirsiniz.  7/24 online durumda cep telefonunuza bankamatiğe gitmeden yükleme yapabilirsiniz, internet ortamından bakiye yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kendinize daha fazla vakit ayırmış olacaksınız. Acil olarak bir telefon görüşmesi yapabileceğiniz sırada, kontörleriniz bitmiş ise tl yükleme de yapabilirsiniz. Kolayca ve masrafsızca tl yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


     Uzun yıllar boyunca “kontör” kelimesi ile yükleme yapıyorduk. “TL” sistemine geçerek yeni bir çığır aşmış olduk. Öncelikli olarak hesabınızı daha rahat kontrol edebilecek ve daha uygun, hesaplı olarak idare edebileceksiniz. TL sistemine geçtikten sonra, eğer bir konuşma yaptı iseniz hemen ardından size ne kadar TL harcadığınız gösterilecektir. Kontör sisteminde bu özellikler devre dışıydı. Böyle kolaylıklar sayesinde harcamalarınızı daha rahat şekilde takip edebilecek ve haftalık, aylık veya yıllık tl yüklemesi gerçekleştirebileceksiniz.


     Çoğu operatör, hesabını bilen tarife adıyla birçok kampanya oluşturuyor. Bunlardan en uygununu seçebilmek için derin bir araştırmaya girmeniz gerekiyor. Kontör sisteminde hesabını bilen tarife adıyla kampanyalar vardı fakat neyin ne olduğunu anlamamızda güçlük çekiyorduk. 


     Her insan monoton yaşama her ne kadar olsa da karşı çıkmaktadır. “Hesabıma kontör ile devam etmek istiyorum.” Düşüncesi ile devam edenler için Kredi kartı ile tl yükleme Sitesi onal www.kredikartiiletlyukle.web.tr den güvenle kontör yüklemesi yapabilirler.  “Peki nasıl yükleme yapabilirim?” diyorsanız kredi kartı ile tl yükleme düşüncesine sahip olmanız gerekir. Çünkü doğal yaşamın akımına göre bu sistem böyle işlemektedir. Bankalar her ne kadar hayatlarımızın içine kadar girdiyse de bu tür işlerimizde bize olumlu yönde yardımcı olmaktadır. Türkiye ‘de her 5 insanın 3 ‘ünde kredi kartı ile tl yüklemektedir. Bu sayede işlerimizi yaparken kolaylık sağlanmaktadır.

www.kredikartiiletlyukle.web.tr

 

Kredi kartı ile tl yükle, kredi kartıyla tl yükle, kredikartıiletlyükle, kredikartıylatlyükle, kredi kartı ile tl yükleme, kredi kartıyla tl yükleme, kredi kartı ile tl yukle, kredi kartı ile tl yukleme, kredi kartı ile tlyukle, kredi kartı ile tlyukleme, işlemlerini www.mobilyukle.com.tr sitemizden yapabilirsiniz. Kredi kartı ile tl yükleme için kontör yükle resimlerini tıklayın ve bekleyiniz. Güvenle kredi kartı ile tl yükleme sitemiz mobilyukle.com.tr adresine bağlanacaksınız.
resim resim resim

resim
resim resim resim resim

Gizlilik Politikası | İptal ve İade Şartları | Sıkça Sorulan Sorular | parça kontör parçakontör toptan kontör toptankontör toptan kontör siteni ekle firme ekle kontör parça kontör sitesi toptan kontör sitesi kontör yükle kontöryükle kontör yükle tl yükle tlyükle fatura tahsilat merkezi fatura tahsilatı fatura ödeme merkezi föm fatura ödeme sistemi fatura tahsilat sistemi fatura ödeme noktası fatura tahsilat noktası online fatura tahsilatı fatura tahsilat sitesi kredi kartı ile tl yükle sıra bulucu gazete oku web tasarım lira yükle malatyaspor yenimalatyaspor online tl yükle online kontör yükle indirimli enerji callshop slip yazıcı kredi kartı ile fatura ödeme fatura ödeme kuruluşu

resimCopyright © 2007 - 2018 | Tüm Hakları Saklıdır | www.guvengroup.com.tr | www.kredikartiiletlyukle.web.tr | resim
Kredi Kartı ile tl Yükle

Kredi Kartı ile tl Yükle

Google+